-

Fusblog

Všetko
 • Ako vznikli Fusakle?
  06 Apríl, 2020
  Ako vznikli Fusakle?

  Bola to súhra rôznych okolností, no hlavne to bola moja reakcia na vtedajšiu situáciu a náladu v spoločnosti. Prvotný nápad nebolo vyrábať ponožky, ale pokúsiť sa otvoriť okoliu myseľ, odbúrať strach a hlavne šíriť radosť. Ale tak “pome po poriadku”.

 • Nevzdávajme sa!
  06 Apríl, 2020
  Nevzdávajme sa!

  Jediný spôsob, ako prekonať túto krízu, je pomôcť si navzájom. Ja chránim teba, ty chrániš mňa. Jednoduché heslo, ktoré dnes platí na 100%. A ukazuje, že naozaj vieme, čo je to spolupatričnosť.

 • Z čoho sa to tie ponožky vyrábajú?
  09 September, 2019
  Z čoho sa to tie ponožky vyrábajú?

  Základným materiálom pre výrobu pančuchového tovaru je priadza, ktorá je vyrobená z textilných vlákien. Rozlišujeme prírodné a syntetické materiály, z ktorých každý sa vyznačuje charakteristickými vlastnosťami.


 • Prečo zrazu tričká, čapice a tašky Fusakle?
  05 December, 2018
  Prečo zrazu tričká, čapice a tašky Fusakle?

  Lebo je tu toľko šikovných ľudí, o ktorých sa tak málo vie a môžu byť inšpiráciou pre ostatných!

 • Prečo sa Fusakle menia?
  17 September, 2018
  Prečo sa Fusakle menia?

  Aj vďaka tebe sa podarilo projekt Fusakle zrealizovať. Už tri roky spolu šírime radosť a snažíme sa z nášho okolia urobiť lepšie miesto pre život.

 • Prečo sme urobili špeciálnu kolekciu k 100. výročiu vzniku ČSR?
  17 September, 2018
  Prečo sme urobili špeciálnu kolekciu k 100. výročiu vzniku ČSR?

  To, že hovoríme po slovensky je pre nás také samozrejmé. Aj to, že študujeme na slovenských školách. Aj Slovensko ako štát so svojimi hranicami nám príde ako úplne normálne. Prirodzene sa považujeme za Slovákov.

 • Zbaľ sa a vypadni!
  17 September, 2018
  Zbaľ sa a vypadni!

  Zbaľ sa a vypadni! Trošku expresívne, ale to je v podstate „message“, ktorú dávam všetkým. Mladým, starým, odeteným, slobodným,... pokiaľ naozaj nemáš zásadnú prekážku v cestovaní, neseď na zadku a choď sa pozrieť za humno.